III Jarmark Bożonarodzeniowy – fotorelacja

Niedziela w Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie utkana była z dźwięków kolęd, uśmiechów i artystycznej pasji, a to dzięki artystom, wystawcom i gościom, którzy przybyli do nas na III Jarmark Bożonarodzeniowy.

Klimat był niepowtarzalny✨ Kolorowe światełka migotały na straganach, prezentując ręcznie wykonane ozdoby i tradycyjne świąteczne smakołyki. Rodziny, pary, dzieciaki przechadzały się między straganami wprowadzając w skansen w stan radosnego fermentu, czyniąc z tego miejsca prawdziwe centrum świątecznej radości❤🎄.
Oprócz zakupów, jarmark oferował także rozmaite atrakcje dla najmłodszych – od spotkań z Mikołajem po warsztaty świąteczne i spektakl Grinch w wykonaniu Blaszany Bębenek Events. Przedstawienie dla dzieci dostarczyło radości i edukacji, wprowadzając najmłodszych w świąteczny nastrój.

A gdy powoli noc otulała skansen nastąpił kulminacyjny punkt programu – uroczyste rozświetlenie choinki, którego dokonała Iwona Gibas Członek Zarządu Województwa Małopolskiego.
Całości dopełniły koncerty świąteczne rozbrzmiewając pięknymi dźwiękami kolęd i utworów świątecznych. Dziękujemy Kapela Fedaków, DUO Performance❤.

Niezaprzeczalnie atmosfera wspólnoty i radość świąt wypełniły skansen, tworząc niepowtarzalny klimat Bożonarodzeniowego Jarmarku✨.

#jarmark #jarmarkBożonarodzeniowy #muzeum #skansen #park #muzeumnawolnympowietrzu #naludowo #kolędyipastorałki #wystawcy #dekoracje #prezenty #światecznaatmosfera Gmina Babice

Ustawienia