Zamówienia publiczne

Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2023

06 cze 2023

Plan-PostępowańPobierz ...

Więcej...

Ogłoszenie o wyniku postępowania Roboty budowlane: WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ” HALI NAMIOTOWEJ DLA POTRZEB ZAPLECZA BUDOWY MUZEUM POŻARNICTWA W ALWERNI.

31 mar 2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającegoPostępowanie prowadzone jest samodzielnie przez ...

Więcej...

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Dotyczy: postępowania pn.: „WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ” HALI NAMIOTOWEJ DLA POTRZEB ZAPLECZA BUDOWY MUZEUM POŻARNICTWA W ALWERNII”.

11 mar 2022

prawa znak: AD.01.332.2022 ...

Więcej...

Informacja z otwarcia ofert. Dotyczy: postępowania pn.: „WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ” HALI NAMIOTOWEJ DLA POTRZEB ZAPLECZA BUDOWY MUZEUM POŻARNICTWA W ALWERNII”.

25 lut 2022

Informacja-z-otwarcia-ofertPobierz ...

Więcej...

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji na: WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ” HALI NAMIOTOWEJ DLA POTRZEB ZAPLECZA BUDOWY MUZEUM POŻARNICTWA W ALWERNII – NOWEGO ODDZIAŁU MUZEUM: NADWIŚLAŃSKI PARK ETNOGRAFICZNY W WYGIEŁZOWIE I ZAMEK LIPOWIEC.

25 lut 2022

Zamawiający, działając na podstawie art. 222 ust. 4 z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień pub...

Więcej...

Ogłoszenie o zamówieniu Roboty budowlane WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ” HALI NAMIOTOWEJ DLA POTRZEB ZAPLECZA BUDOWY MUZEUM POŻARNICTWA W ALWERNII.

10 lut 2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie prze...

Więcej...

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych MNPE w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec na 2022 r.

09 lut 2022

PLAN-ZAMÓWIEN.MUZEUM_NPEiZL_2022Pobierz ...

Więcej...

Ogłoszenie o wyniku postępowania: Roboty budowlane Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn. „Muzeum Pożarnictwa w Alwerni – nowy oddział Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec”.

12 sty 2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY1.1.) Rola zamawiającegoPostępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamaw...

Więcej...

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA Dotyczy: postępowania pn.: Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania pn. „Muzeum Pożarnictwa w Alwerni – nowy oddział Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec.

10 gru 2021

Wygieł...

Więcej...

Ustawienia