Koncert dla seniorów w Chrzanowie – Fotorelacja

Wspaniały wieczór muzyczny, gdzie radość płynęła nie tylko z dźwięków, ale także z widoku pełnej sali słuchaczy.

W ramach programu Kultura dla Seniora odbył się koncert ,,Od Budapesztu do Wiedeń”. Na scenie wystąpiła Filharmonia Krakowska, a wykonywane przez nich utwory przywołały wspomnienia i uśmiechy na twarzach seniorów!.

Pomysłodawcą koncertów jest Województwo Małopolskie, stąd wszystkich zebranych powitała Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego. Wśród gości nie zabrakło również Moniki Gubały – Dyrektora Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Rafała Kosowskiego – Radnego Województwa Małopolskiego, Tadeusza Arkita – Radnego Województwa Małopolskiego oraz Roberta Maciaszka Burmistrza Miasta Chrzanowa.

Organizatorami byli Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Filharmonia Krakowska.

A już 21 lutego o godz. 16.00 zapraszamy do Domu Kultury w Wolbromiu, gdzie odbędzie się kolejny koncert dedykowany seniorom. W Wolbromiu wystąpi Opera Krakowska, a koncert nosi tytuł ‘Uśmiechnij się z Kiepurą’.

Szczegóły już wkrótce! 😉

Ustawienia