Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy Przewodnik muzealny

Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie

ul. Podzamcze 1, 32-551 Babice ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy :

Przewodnik muzealny

Ilość wolnych miejsc : 2

Umowa o pracę na czas określony 6 miesięcy

Wymiar czasu pracy : 1/1

1.WYMAGANIA NIEZBĘDNE

– wykształcenie: średnie ,wyższe

 ( mile widziane kierunki :turystyka ,pedagogika ,etnologia, historia)

– obywatelstwo polskie

2. WYMAGANIA DODATKOWE

– samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy

– skrupulatność, sumienność, zaangażowanie w rozwój Muzeum,

– wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

– znajomość języka angielskiego

 3.OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

–  obsługa ruchu turystycznego w Parku Krakowiaków Zachodnich oraz Zamku Lipowiec, oprowadzanie wycieczek oraz turystów indywidualnych,

– prowadzenie zajęć warsztatowych,

– pomoc podczas wydarzeń kulturalnych,

– obsługa kasy fiskalnej,

– prace ogrodnicze przy ogródkach w Muzeum,

– prace porządkowe w przydzielonych obiektach,

– pomoc przy wystawach,

– obsługa sklepu z pamiątkami,

– obsługa  kawiarni – Zamek Lipowiec

  • Osoby zainteresowane udziałem w naborze powinny złożyć ;
  • List motywacyjny,
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, w tym świadectwa pracy,
  • Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  • Zaświadczenie z krajowego Rejestru Karnego
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych  )  wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • W przypadku zamieszczenia na dokumentach aplikacyjnych wizerunku (zdjęcia) Oświadczenia , że wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku, zawartego w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji celów rekrutacji.
  •  kwestionariusz osobowy, wg wzoru dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  •  Inne dodatkowe kserokopie dokumentów potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności .

Wymagane dokumenty należy składać pocztą lub osobiście  w sekretariacie Muzeum  w godz. 7.00 do 14.00 do dnia 24.05.2024r. do godz. 12.00 na adres Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie – filia Muzeum Pożarnictwa w Alwerni ul. Korycińskiego 6A, 32-566 Alwernia w zaklejonej kopercie  z dopiskiem „ Nabór na wolne stanowisko przewodnika muzealnego „ .

Kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie .

Oferty niespełniające wymogów formalnych oraz oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Przewodnik-MuzealnyPobierz

Klauzula-informacyjna-dot.-przetwarzania-danych-osobowych-Pobierz

kwestionariusz-osobowy-dla-osoby-ubiegajacej-sie-o-zatrudnienPobierz

Oswiadczenie-o-niekaralnosciPobierz

Ustawienia