Wolontariusze poszukiwani!

Jeśli interesuje Cię praca w twórczym zespole przy projekcie “EtnoSedno – tradycja i współczesność kultury ludowej Małopolski i Górnego Śląska”, chcesz uczestniczyć w działaniach promocyjnych, dobrze radzisz sobie z poszukiwaniem i redagowaniem informacji, a może po prostu chcesz podejrzeć kulisy pracy w instytucjach kultury – zgłoś się!

Liczymy na Twoją otwartość i zaangażowanie – bo to u nas zdobędziesz doświadczenie, rozwiniesz kompetencje i sprawdzisz swoje mocne strony.

Oferujemy standardowe warunki współpracy, takie jak porozumienie o wolontariacie oraz zaświadczenie o współpracy czy referencje, a przede wszystkim będziesz częścią zespołu organizacyjnego V Forum Regionalnego Między Małopolską a Górnym Śląskiem. Nie będziesz parzyć kawy ani kserować dokumentów, ale będziesz mieć realny wpływ na działania, pracując merytorycznie i realizując kreatywne zadania. Postaramy się stworzyć przestrzeń, w której się rozwiniesz i zdobędziesz nowe umiejętności. Możesz pracować zdalnie.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba wolontariuszy ograniczona. Należy zgłosić się poprzez formularz: https://www.mbp.chrzanow.pl/forumregionalne/index.php/rejestracja-wolontariuszy/

Dodatkowych informacji udziela koordynator wolontariatu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie:

Małgorzata Zbroszczyk, kierownik Działu Informacji Regionalnej,

Tel. 32 763 27 48,

e-mail: mzbroszczyk@mbp.chrzanow.pl

Ustawienia