4 edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Oddaj swój głos w  4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Widzisz, że potrzebna jest jakaś inwestycja albo inicjatywa, która pomoże rozwiązać społeczny problem? Chcesz, żeby w Twojej okolicy było ciekawiej lub po prostu – piękniej? Dobrze się składa – już 9 września możesz głosować na zadania złożone do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

12 milionów złotych – tyle pieniędzy przeznacza w tym roku Zarząd Województwa Małopolskiego na realizację 4.  edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. To aż o 4 mln zł więcej niż przed rokiem! W efekcie uda się zrealizować znacznie więcej projektów niż w poprzednich edycjach.

Zasady głosowania:

  • Prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec województwa małopolskiego, który ukończył 16 lat.
  • Każdy uprawniony mieszkaniec ma prawo głosować tylko raz, na jeden z trzech sposobów: elektronicznie, poprzez złożenie wypełnionej papierowej karty do głosowania w wyznaczonych punktach lub korespondencyjnie, poprzez przesłanie karty do głosowania na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
  • Każdy uprawniony mieszkaniec ma tylko 1 głos, co oznacza, że może zagłosować tylko na 1 zadanie z subregionu, w którym mieszka:
  • Głosowanie trwa od 9 do 30 września 2019 r.

Zapoznaj się z listą złożonych zadań a potem oddaj swój głos na wybrany projekt

 

 

 

Dodatkowe informacje:

 Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

ul.Racławicka 56

30-017 Kraków

e-mail: bo@umwm.pl

tel.: +48 12 61 60 904 / 12 61 60 536

Facebook: www.facebook.com/bo.malopolska

Ustawienia